.

.

Тајните богатства за спиење се поставуваат долги ракави, супер меки пижами, супер меки пижами

Тајните богатства за спиење се поставуваат долги ракави, супер меки пижами, супер меки пижами

оценки:

DEN 575.84
Од стока
Достапно.

Уживајте во нашиот супер мек долг ракав Hacci Rib Henley Lounge поставен од тајни богатства. Овие сетови се одлични за секојдневните прилики каде што можете да изберете од цврсти материи или отпечатоци. Подгответе се за кревет во овие меки пријатни комплети на Hacci кои се машини што се перат. Комплетите за салони Hacci доаѓаат во најразлични големини, вклучувајќи плус големини. Облечете ги овие удобни дневни сетови и уживајте во одлична ноќ на спиење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : S. сет вклучува : горе и боксери. Врвот : опуштено вклопување; тркалезен врат; печатење на сите. Дното : мидриз; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; печатење на сите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Lounge Boxer сет за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и