.

.

Ove Decors Morocco Outdoor, Privacy Taber Day Beld, прилагодлива, сива

Ove Decors Morocco Outdoor, Privacy Taber Day Beld, прилагодлива, сива

оценки:

DEN 8160.00
Од стока
Достапно.

Дневниот лег на Мароко од Ove Decors нуди сè што ви треба за релаксација на отворено. Има удобна сива перничена конструкција со лесна, но цврста рамка за алуминиум и има индивидуално прилагодливи потпирачи на грб за употреба на лежишта, како и крошна за приватност и заштита од сонце. Овој сет на отворено е дизајниран да трае, со врвни материјали за квалитет што се користат во текот на целиот период, и функционира како идеална локација во домот за да се кара со книга или со некој близок и да ужива во долгиот летен ден. Дневен и дневник со 1 парчиња во Мароко за релаксација на отворено. Изградбата на алуминиумска рамка на компонентите е лесна, трајна и долготрајна. Вклучува 1 прилагодлива дневна легла со завиткан крошна и завеси за приватност и покривот се вклучени. Вклучува 2 светло сиво фрлање перници без цевки. Амортизирање на дневно ниво направено од материјал од олефин и отпорен на временски услови. Димензии на дневни димензии (W ã D ã h) : 189 cm à 208 cm à 216 cm (74,4-in 81,9-in à 85-in). Лесно склопување, чистење и одржување. Само за употреба на отворено. Вклучува гаранција од 1 година за сите компоненти и материјали за ткаенини.

За производот

Купувачите избираат и