.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Увезени. Бренд : Величествено. Официјално лиценциран. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Долги ракави. Графики за печатење на екран. Јака без ознака.

За производот

Купувачите избираат и