.

.

Квир око Тамлин Навахо инспирираше еколошки тркач за тркач, килим, 2'6 8 ', црна беж

Квир око Тамлин Навахо инспирираше еколошки тркач за тркач, килим, 2'6 8 ', црна беж

оценки:

DEN 735.52
Од стока
Достапно.

Малку Zhuzh овде и ќе ве однесе насекаде кога станува збор за сервирање на вистински автентичен стил и современата колекција на килими со современа племенска област на квир, е за испорака на некои добро потребни домашни подобрувања. Цртеж инспирација од дизајни на Навахо, овие килими со Flatweave имаат сложена, но едноставна диаманска шема, со контрастни ткаени ленти поставени против позадина блокирана во боја. Нивните неутрални беж, сиви и црни тонови даваат рустикален привлечност што сигурно ќе негува топла и домашна атмосфера во која било дневна соба или амбиент за спална соба. Зелена до јадрото, можете да се утешите во фактот дека тамлинските килими се одговорни со 100% рециклиран памук, еколошки избор кој не само што се чувствува мек на допир, туку и додава текстурален карактер. Понудени во низа големини, запомнете дека кога сте среќни дома, се истура во секоја друга област од вашиот живот. Квир око Тамлин Навахо инспирирана од еко-пријателски тркач, килим, 2'6 "x 8 ', црна/беж правоаголна тркачка област килим со изградба на рамнини. Додава топлина и карактер во која било дневна соба, ден, трпезарија, домашна канцеларија, простор за спални простории, влез или ходник. Отпорен на дамки и издржливи. 1-годишна ограничена гаранција. Купете го целиот асортиман на килими за очи за да добиете идеален изглед Димензии на производот : 96 "L x 30" W x 0,5 "H. Нето тежина : 6 фунти. Димензии на испорака : 18 "l x 3" w x 18 "ч. Бруто тежина : 6 фунти.

За производот

Купувачите избираат и