.

.

Без граници јуниори јакна од кошула со корпорации

Без граници јуниори јакна од кошула со корпорации

оценки:

DEN 336.00
Од стока
Достапно.

Нашите без граници Juniors Corduroy Shacket е совршено комплетно парче за вашата зимска сезона. Вие не сакате да го пропуштите овој стил! Оваа симпатична шета се одликува со наша нова тешка ткаенина од кордорои, предниот дел од копчето, предните џебови со двојни гради, аспираторот за руно и манжетните на ракавите. Поставете го овој шек над вашата омилена мета и пар со омилените фармерки со патики или чизми. Овој Shacket е достапен во 4 на тренд комбинации на модни бои. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Предниот дел на копчето. Ockебови : Два на градите. Карактеристики : Кордура ткаенина. Corduroy Shacket за жени од без граници.

За производот

Купувачите избираат и