.

.

Сет на колекционер на 90 -ти грав на Мики - пакет

Сет на колекционер на 90 -ти грав на Мики - пакет

оценки:

DEN 398.08
Од стока
Достапно.

Донеси дома крајната колекција на кадифен Мики Маус во прослава на 90 -годишнината од Мики! Овој безвременски сет доаѓа во специјална годишнина од пакувањето и се одликува со Мики Маус во некои од неговите најиконични стилови, вклучувајќи : Steamboat Willie Mickey, Pie-очи Mickey, Brave Little Toar Mickey, Sorcerer? Schallect Mickey и Mouseketeer Mickey. Овие симпатични пријатели со кадифен Мики се многу детални и изработени со меки луксузни ткаенини. И децата и возрасните ќе сакаат да ги соберат сите симпатични верзии на Мики во чест на неговиот 90 -ти роденден! На возраст од 3+ · сет вклучува : Steamboat Willie Mickey, Pie-очи Mickey, Brave Little Toar Mickey, Sorcerer? · Карактеристики на пакувањето на Делукс годишнината. · Високо детално. · Дојдете во забавна големина на колекционерска големина. · Совршено за деца и колекционери. · Возраст 3+.

За производот

Купувачите избираат и