.

.

Каскада планински технолошки стадион седиштето на седиштето

Каскада планински технолошки стадион седиштето на седиштето

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Поддршка за да ја задржите главата во играта! Дали сте родител подготвен да ги поддржувате повеќе практики и игри на вашето дете секоја недела? Дали сте супер-фан подготвен да седите преку прекувремена работа за да го видите вашиот тим победи? На Каскада планина Техника ја разбираме вашата потреба да бидете таму за тимот со потреба од удобност. Нашите стадионски седишта се изградени за да обезбедат и трајност и удобност со часови на гледање на игра за најсветен родител и обожавател. Каскада планинска технологија лесни преносни стадионски места, совршени на секој натпревар, запознавање, натпревар и настан! Каскада планинска технологија алуминиум стадион седечки тежина на производот : 5,3 bs. Долна кука за безбедно, стабилно вклопување. Димензии на производот : 14 "x17" x4.5 ". Капацитет на тежина : 250 bs. Боја : канелен. Вклучен каиш на рамото.

За производот

Купувачите избираат и