.

.

Бесплатно склопување машки панталони за патеки со рамен пик

Бесплатно склопување машки панталони за патеки со рамен пик

оценки:

DEN 303.84
Од стока
Достапно.

Подготвени. Поставете. Оди. Современите панталони на Free Assembly на панталоните нуди удобна, опуштена силуета со странични ленти за ретро допир. Лесниот дизајн за вклучување е комбиниран со надворешна вратоврска за вртење за совршено вклопување. Совет за стил : Завршете го изгледот за спортски стил со нашата патека за патеката (продадена одделно) направена за кул натпревар. Исклучиво на. Материјал : 56% памук/44% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Џебови : 2 џебови на рацете; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Влезе плетена лента на страните. Машки панталони за патеки со рамни грб од бесплатно склопување.

За производот

Купувачите избираат и