.

.

Usher - omg wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Usher - omg wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

оценки:

DEN 1119.84
Од стока
Достапно.

Овој меѓународен постер на usherидот ОМГ - ОМГ е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Usher - postид на omgид со дрвени трендови на магнетни рамки Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

За производот

Купувачите избираат и