.

.

Уникатни поволни цени, женски плус врвен врат Relet Rela Fit Flare Bluses Bluse

Уникатни поволни цени, женски плус врвен врат Relet Rela Fit Flare Bluses Bluse

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Women'sенски плус горниот круг на вратот се вклопуваат со блескав ракав, блузи : тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во различни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на врвот е моден и едноставен и вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително мек врв, совршено се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото1x 48 3/8 16 1/42 X 51 5/8 16 7/83x 55 1 /8 17 5/84x 58 5/8 18 1/4 Women'sенски плус врвен круг Вратот се опуштите вклопени ракави на ракави од пламен 100% полиестер. Тркалезен врат. Плесен ракав. Цврста боја. Увезени. Опуштено вклопување. Краток ракав. Лесен. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'4 ", 170 фунти одговара на големина 1x.

За производот

Купувачите избираат и