.

.

Stuple IndustriesDon не ја нахрани мечката на wallидната уметност од Стефани Работник Марот

Stuple IndustriesDon не ја нахрани мечката на wallидната уметност од Стефани Работник Марот

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметник'Стефани работник Марот.

За производот

Купувачите избираат и