.

.

Бесплатно склопување машка лента со резервоар

Бесплатно склопување машка лента со резервоар

оценки:

DEN 271.20
Од стока
Достапно.

Донесете за време на викендот. Шарениот резервоар од бесплатното склопување нуди опуштено вклопување во мешавина од памук за дишење - совршена од плажа до скара. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Шпарен печатење. Шетан резервоар за мажи од слободно склопување.

За производот

Купувачите избираат и