.

.

Сообраќајни кругови Диптих

Сообраќајни кругови Диптих

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

2 панели од 12x12top gicle giclee печатење на архива со висока резолуција Paper Spressionly и монтиран на архивска архива на мат сообраќајни кругови Диптих : Предмет : Сценски и пејзажи. 2 панели од 12x12. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архива без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Купувачите избираат и