.

.

Елени стари машка бентонска меморија пена класичен облечен облечен чевли за чипка на чипка од чипка

Елени стари машка бентонска меморија пена класичен облечен облечен чевли за чипка на чипка од чипка

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Бентон крилото Ворт Оксфорд нуди разноврсен стил кој може да се облече нагоре или надолу. Типичната шема на фустани е поставена на TPR патика како Outsole, овозможувајќи целодневен удобност. Додадената стапало за пена за меморија ќе обезбеди никогаш да не сакате да ги тргнете овие. Дополнителна подножје на пена од меморија. Обликуван чорап Ева. Удобна патика како TPR Outsole.

За производот

Купувачите избираат и