.

.

Транзициска област килим мароканска плочка морнарица, тркач на отворено во затворен слонова коска, лесен за чистење

Транзициска област килим мароканска плочка морнарица, тркач на отворено во затворен слонова коска, лесен за

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Создадете старо влијание на светот со овој впечатлив килим во форма на марокански плочки. Полипропиленските влакна отпорни на временски услови го одржуваат овој килим изгледа одлично за наредните години. Совршен за просторија на отворено или сонце. Без напор дизајн за секоја тема за украсување. Морнарица и крем. Транзициски килим од 3x8 (2'7 '' x 7'3 '') Морканска плочка морнарица, тркач на отворено во затворен слонова коска, лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен преоден стил со примарна морнарица сенка и акценти на слонова коска. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

За производот

Купувачите избираат и