.

.

Атлетски работи Девојки Активен графички резервоар Топ, големини 4- & Плус

Атлетски работи Девојки Активен графички резервоар Топ, големини 4- & Плус

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Само вистинската мешавина на спортски и стилски, постигнете совршена мета за вашата девојка-на-одење со активниот резервоар на Атлетска работа, кој има симпатичен графички принт на предниот дел. Тркалезен врат. Без ракави. Графички принт од предната страна. Без ознака. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активен графички резервоар за печатење врвни девојки од атлетски работи.

За производот

Купувачите избираат и