.

.

Живописен живот врежана прилагодлива јака за кучиња, морнарица сина, м

Живописен живот врежана прилагодлива јака за кучиња, морнарица сина, м

оценки:

DEN 113.92
Од стока
Достапно.

Ibrивопитниот живот врежана јака за кучиња во морнарицата сина е модерна и функционална секојдневна јака што му е потребна на вашето куче. Вашето куче ќе оди како starвезда во оваа живописна морнарица сина кожена јака со својата суптилна врежана шема. Сребрен тон хардвер го комплетира стилскиот изглед. Јаката е прилагодлива за удобно и удобно вклопување, со здрав Д-прстен за да се овозможи лесен прицврстување на поводник. Направете потписот на вашето куче да изгледа оној што е модерен и практичен со нашиот живописен живот врежана јака за кучиња. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ако од која било причина вие или вашето домашно милениче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе го замениме или Да ви ги вратат парите. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. Средна големина - идеален за средни кучиња споредливи со Beagles и стандардни пудлици. Се вклопува во големина на вратот од 12-20 ". Сина кожена кожа со суптилна врежана шема. Лесно прилагодлива за совршено вклопување. Се одликува со цврста тока за безбедно абење. Вклучениот Д-прстен овозможува едноставна прицврстување на поводник и ознака.

За производот

Купувачите избираат и