.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина А-линија точки Еластично здолниште на половината

Единствени поволни цени, женски плус големина А-линија точки Еластично здолниште на половината

оценки:

DEN 255.20
Од стока
Достапно.

Единствени договори за жени плус големина А-линија А-линија Еластична здолниште на половината изработена од мека истегната ткаенина со лесен шифон, ова здолниште со плус-големина А-линија е завршено со пресврт на кросовер, појас за само-вратоврска и еластичен половината. Пар со високи потпетици за да создадете прекрасен ансамбл. Материјал : 100% полиестер. А-линија. Шема на точки. Еластична половината. Должина на коленото. Womenените плус здолниште со големина. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи мерење 1x (во инчи) Меѓународна големина - Girth на половината - Вкупна должина1x 35 3/8 26 3/82x 38 5/8 26 3/43x 42 1/8 27 1/84x 45 5/8 27 1/2.

За производот

Купувачите избираат и