.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СРЕAPНА БЛОМ ИНСЕКТ ПЕЕ ЛЕВИ Рустикална цветна тегла, 11, Дизајн од Синди obејкобс

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СРЕAPНА БЛОМ ИНСЕКТ ПЕЕ ЛЕВИ Рустикална цветна тегла, 11, Дизајн од Синди obејкобс

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : мед; Растенија; Цветен дизајн; Инсекти; Пчели; Образец; Јаже; Гнездо; Кошница; На отворено; Harетва; Цвеќе; Букет; Калај; Тегла;. Дизајн од Синди obејкобс.

За производот

Купувачите избираат и