.

.

Thumbrintretz Chalkboard Monogram Monogram Тиркизен килим

Thumbrintretz Chalkboard Monogram Monogram Тиркизен килим

оценки:

DEN 413.92
Од стока
Достапно.

Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски својства. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Thumbrintz Chalkboard Monogram Monogram Тиркизен килим : Машинско миење. Отпорни на временски услови. Издржлив 100 проценти полиестер. Текстуриран дизајн. Печатено. Достапно во големини 1,8 'x 3.08' и 3,91 'x 6'.

За производот

Купувачите избираат и