.

.

Тркалезна треска - премногу благословена

Тркалезна треска - премногу благословена

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Цврст не'рѓосувачки челик 4мм удобност вклопување во тресок - премногу благословен - цврст не'рѓосувачки челик - ширина од 4мм - рамка со должина од 8 инчи, розови кутии, произведуваат и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

За производот

Купувачите избираат и