.

.

Тајни богатства женски градник за маица

Тајни богатства женски градник за маица

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи - сега со повеќе димензии од кога било! Нашите тајни богатства женски градник за маица е повторно дизајниран со вас на ум! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, лесно наредени чаши ја обезбедуваат вашата омилена класична покриеност на маицата. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршено вклопување. Вашиот секојдневен градник за маица треба да испорача на вклопување, функција, удобност и издржливост. Не е тајна дека тајните богатства за маици за маици ги испорачува и сигурно ќе стане главен во вашата гардероба за интим. Материјал : Чаши : 91% најлон/9% спандекс, крилја : 70% најлон/30% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : лесно наредена маица. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Двоен наредени крилја на поголеми димензии за дополнителна поддршка за мазнење. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Мека ткаенина од месар дизајнирана и соодветна за функција и удобност. Braенски градник за маици од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и