.

.

Armупорт патека рака Ема акцент стол во сива ткаенина

Armупорт патека рака Ема акцент стол во сива ткаенина

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Чаир Ема салон е класичен, но сепак современ, дизајниран со стил на ум. Длабокото, отстранливо седиште има удобно чувство и додава на целокупната привлечност на овој стол за рака. Патеката е дизајнирана да му даде на овој акцент стол посебен изглед што го воздигнува секој простор. Нозете на столот додаваат дополнителен слој на стил и ви олеснуваат чистење под него. Нозете се долги 7 инчи и направени од цврсто дрво. Тапацирот е издржлив и живописен. Совршен додаток на вашиот простор без разлика дали е во вашата канцеларија, дневна соба или спална соба. Овој стол е сигурен дека ќе биде фаворит на семејство. Користете како сидро за простории, група за седење, во вашата дневна соба или одговарајте ја со забавно фрлање перница за поп боја. FOX HILL EMMA LOUNGE CHOED, повеќе бои : Модернизира секоја просторија во вашиот дом или канцелариски простор. Лесен акцент стол е изграден од цврста дрвена рамка. Вклучува отстранлива перница за седиште во пена покриена со ткаени ткаенини за тапацир. Нејзиниот дизајн на патеката се вклопува добро со кој било декор. Завртки на дрвени нозе за брзо склопување. Висината на столот овозможува лесно празнење под него. ФОКС Хил Ема дневна столица ќе стане омилено место за опуштање. Користете за седење со прицврстувачи во дневната соба. Достапно во широк спектар на бои. Мерки 34,5 "H x 28" W x 31 "D и 18,25" Висина на седиштето.

За производот

Купувачите избираат и