.

.

Едноставно маргаритка 18 18 шема од ананас наутичка декоративна перница во затворен простор

Едноставно маргаритка 18 18 шема од ананас наутичка декоративна перница во затворен простор

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 18 "x 18 " ајкула сина ананас шема на акцент перница од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да додадете добредојдено и цветно чувство на кој било простор за живеење! Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со градината убавица што се наоѓа во оваа колекција. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и