.

.

Едноставно Дејзи 20 20 Верувајте во перница за фрлање на отворено Дедо Мраз

Едноставно Дејзи 20 20 Верувајте во перница за фрлање на отворено Дедо Мраз

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно Дејзи да верувате во перница за фрлање на отворено Дедо Мраз од нашата колекција за навивачи за одмор. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел и светла. Оваа перница има надворешноста на полиестер отпорен на временски услови и е реверзибилна. Тој е исполнет со надолу алтернатива, зашиена затворена и се спротивставува на мувла и мувла. Се препорачува чистење на места. Едноставно Daisy 20 "x 20" Верувајте во перница за фрлање на отворено Дедо Мраз : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и