.

.

Врвови за модни резервоар за девојчиња за чудо нација, 3-пакувања, големини 4- & плус

Врвови за модни резервоар за девојчиња за чудо нација, 3-пакувања, големини 4- & плус

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Забавно, свежо, фаб! Со три различни опции, вашето малечко е сигурно да го сака овој моден топ 3 пакет од Wonder Nation. Овие врвови без сезони се совршени целогодишни носења со супер-мека ткаенина за да ја задржат удобната, но таа ги носи. Со разнобојни графички отпечатоци од предната страна, овие типови сигурно ќе бидат издвојување во нејзината колекција. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три врвови. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Џебови никој. Карактеристики : Графички принт однапред; Супер-мек дрес. Kid Thard : Изработено во супер-меки дрес за цел ден удобност. Графичка маица 3-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и