.

.

Училиште за девојчиња Чероки Поли скокач со плетени полите и бело трим на грбови

Училиште за девојчиња Чероки Поли скокач со плетени полите и бело трим на грбови

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Подгответе го вашето малечко за училиште, роденденски забави или формални прилики со униформа фустан на овој девојки од Чероки. Направено од мек полиестер за да ја задржи удобната, овој фустан има плетенка полите со бело грингрен трим околу половината за безвременски и елегантен изглед. Затворањето на поштенскиот бек обезбедува вклопување и овозможува лесно вклучување и исклучување, додека деколтето за лажичка го комплетира скокачот без ракави, кој е достапен во разновидни бои. Пополнете го изгледот со неколку бели чорапи со должина на коленото и кожни чевли за симпатичен официјален ансамбл. Поли скокач на девојчињата Чероки со плетенка полите и бело трим на Гросгрен : 100% полиестер. Школска униформа . Плетени полите. Белиот Гросгрен се исече околу половината. Без ракави. Затворање на поштенски бек. Деколте за лажичка. Достапно во разновидни бои. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, измијте одделно, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, ладно железо од обратна страна.

За производот

Купувачите избираат и