.

.

Флоракрафт вештачки сукулентен избор зелена ехеверија

Флоракрафт вештачки сукулентен избор зелена ехеверија

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Овој висок квалитет на сукулентен избор изгледа и се чувствува како вистинска работа. Секој избор има светли, живописни ливчиња кои додаваат поп -боја на вашиот вкусен дизајн на градина. Овој избор е убав самостојно во мал сад или лесно можете да го додадете во букет или аранжман како интересен акцент. Стеблото опфаќа трајна жица што може да се избере во цветна пена, да застане во вазна или лесно да се намали за да се организира на венец. Постојано и професионално, овој сукулентен избор е совршен за домашен декор, настани или трендовски идеја за подароци. Овој пакет вклучува еден зелен вештачки сукулентен избор Овој пакет вклучува еден зелен вештачки избичен избор. Succulent Pick со мек допир е убаво засенчен за текстуриран, животен изглед. Издржлива, свиткана жица е опфатена во стеблото за да се овозможи лесно уредување во цветна пена, вазни со пупки или на форма на венец. Измешајте и совпаѓајте се со други вештачки сукулентни избор за да создадете целосен аранжман. Постојаниот, висококвалитетен цветен избор е долготраен-не е потребен зелен палец.

За производот

Купувачите избираат и