.

.

Научна диета на Хил, возрасна конзервирана храна за мачки, мисирка и црниот дроб © E, 5. Оз, влажна храна за мачки

Научна диета на Хил, возрасна конзервирана храна за мачки, мисирка и црниот дроб © E, 5. Оз, влажна храна

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Направено со намерни состојки за ароматичен, хранлив оброк, наука за наука во Хил, возрасна мисирка и црниот дроб, со влажна храна користи висококвалитетни состојки за да обезбеди достапност на клучни хранливи материи и протеини за вашата возрасна мачка. Формулиран за потребите на возрасните лакови, оваа храна за мачки направена со природни состојки обезбедува висококвалитетен протеин за одржување на мускулите. Дајте му на вашата возрасна мачка совршен баланс на вкус и исхрана со оваа мазна конзервирана храна спакувана со антиоксиданти плус витамини C+E. Има повеќе да се сака со новиот изглед на науката диета. Некои од нашите производи имаат и нови имиња и нови формули. Висококвалитетен протеин за да и помогне на вашата возрасна мачка да одржи посно мускул. Направени со намерни, лесно сварливи состојки кои растат мачки. Вкусна конзервирана храна со антиоксиданти плус витамини C+E за поткрепена имунолошка поддршка. Измешајте го времето за оброк на вашиот писе, обидувајќи се на нашите други вкусни мелени вкусови. Направени со глобални, природни состојки на кои можете да им верувате. Препорачано е #1 ветеринар.

За производот

Купувачите избираат и