.

.

Променлива тајминг електромагнетна компатибилен со 2005 година- Honda Accord Odyssey 6Cyl 3.0L 3.5L

Променлива тајминг електромагнетна компатибилен со 2005 година- Honda Accord Odyssey 6Cyl 3.0L 3.5L

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 5-проследни терминали на машко сечило; 2 Femaleенски конектори : 3,83 in. Севкупна должина; 2,40 ин. Севкупна ширина; 1,90 ин. Севкупна висина; Метален материјал за куќиште; Тип на електромагнетна соленоидна активирање; 12 VReplaces OE Број : 15810 RKBJ01 INTERCHANGE Дел Број : VVT235, 918078, 15810 RKBJ01 Warranty : 1-годишна замена Неограничена гаранција за миризба со заменливост на растојание, заменливо заменливо солидентно производство од врвен квалитет на компоненти, ова е вашата најдобра опција и емитувана замена за вашите заменливи заменливи заменливи Производ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Honda2005-2007 Accord Hybrid Electric/Gas, 4-Door2005-2007 Odyssey (подмодел : EX-L, Touring) 2006-2008 пилот (подмодел : EX, LX) PWD2008 Пилот (подмодел : EX-L, Special Edition, Пакет со вредност) FWD го заменува OE Бројот : 15810 RKBJ01. Број на размена на дел : VVT235.918078,15810 RKBJ01.

За производот

Купувачите избираат и