.

.

Lidden spred gab-n-go внатрешна wallидна боја бела, рамна, галон

Lidden spred gab-n-go внатрешна wallидна боја бела, рамна, галон

оценки:

DEN 223.52
Од стока
Достапно.

Внатрешна боја на Splidden® Spred, бела, рамна, 1 галон е течна боја со низок VOC, низок ориз и буквар* се-во-еден што обезбедува многу добра криење, покриеност и миење. Препорачано за употреба на правилно подготвен бетон/asonидарски, метал, сув wallид, гипс и дрво. Изберете го најдобриот сјај за вашиот проект. Станот е идеална завршница за тавани, спални соби и области со низок сообраќај. Egghell е идеална завршница за wallsидови во сите места за живеење, вклучувајќи кујна, бања и дневна соба. Полу-сјај е идеална завршница за трим и внатрешни врати.*Може да бидат потребни посебни буквар или повеќе палта. Внатрешна течна боја + буквар*. Многу добро скривање и покривање. Многу добра миење. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC, низок мирис. Внатрешноста на Glidden® Spred® постигна сертификација на Greenguard Gold.

За производот

Купувачите избираат и