.

.

Чудо на нација Детско момче со долги ракави џебни маица и отоманска облека за џогер, панталони, 2-парчиња, големини 2T-5T

Чудо на нација Детско момче со долги ракави џебни маица и отоманска облека за џогер, панталони, 2-парчиња,

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Нема криење! Тој е исто толку симпатичен колку што може да биде во камуфлажа со маицата со долги ракави на Wonder Nation и отоманските панталони со џогерски панталони со 2 парчиња облека. Лесно за носење и лесен за стил, овој сет ќе биде омилен и за родител и за дете! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 џемпер и 1 пар џогери. Карактеристики на џемпери : екипаж; долги ракави; Детали за печатење со маскирна. Карактеристики на џогер : еластична половината со влечење; засилени нозе; ребрести манжетни. Докажано дете Тешко : Дизајнирано со еластична половината за лесно и малку истегнување за лесно движење . 2-парчиња Камо-печатење облека поставена за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и