.

.

Чизми за пешачење во Невадос Бумеранг II

Чизми за пешачење во Невадос Бумеранг II

оценки:

DEN 1122.40
Од стока
Достапно.

Ниско сечење за пешачење за пешачење со горниот дел од дишењето, со засилени пети, капачиња на потпетици, постепено јазик и јака. Машки чизми за пешачење за мажи. Горниот дишење. Засилен пети. Капаци со потпетици. Подложен јазик. Подложни јаки.

За производот

Купувачите избираат и