.

.

24oz НБА Оклахома Сити Тандер стиска шише со вода

24oz НБА Оклахома Сити Тандер стиска шише со вода

оценки:

DEN 367.84
Од стока
Достапно.

Покажете го омилениот тим во НБА со ова официјално лиценцирано шише со вода за стискање. Сигурно ќе ве хидрира и доаѓа во живописна екипа боја со тимско лого. Техниката за лесна зафат и стискање е идеална за работа, во автомобилот, во движење или каде било. 24oz НБА Оклахома Сити Тандер стиска шише со вода : Официјално лиценцирано со НБА. Функција за лесна зафат и стискање. Живописно тимско боење и лого на тимот. 24oz капацитет.

За производот

Купувачите избираат и