.

.

Флип -флип на машката кобија

Флип -флип на машката кобија

оценки:

DEN 303.68
Од стока
Достапно.

Како и звукот на брановите што кршат на брегот носи утеха на вашите уши, Shorebreak Shorebreak Shorebreak Shorebreak ќе ви донесе утеха на прстите… и вашиот паричник! Нудејќи удобност и квалитет по точка на вредност (плус, има целосна поддршка за лак и е пријателски за водата), оваа сандала ја носи дома наградата. УДОБНОСТ. Од анатомски дизајнирани стапала со лак поддршка до премија, долготрајни материјали; Кобијан е признат како лидер на пазарот во обезбедувањето максимална удобност во своите сандали од 1995 година . квалитет. Погледнете зошто милиони loversубители на сандали ширум светот го избираат Кобијан. Од дизајн до производство, нашиот процес на обезбедување на квалитет ви овозможува да уживате во нашите сандали од моментот кога ќе ги лизнете . вредност. Кобијан оди во големи должини за да понуди повеќе карактеристики во своите сандали од кој било од неговите конкуренти што ќе ви овозможи да уживате во одлична сандала по уште подобра цена!.

За производот

Купувачите избираат и