.

.

Omanенски удобност широко теле-микросеид со мешунки со средно-теле

Omanенски удобност широко теле-микросеид со мешунки со средно-теле

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Влезете во див нов дизајн со овој широк подигање со потпетици од теле од Brinley Co. Овој мек-теле-подигање има детални странични шевови и забавни обрасци, како леопард печатење! Бадемот пети и совршената висина на потпетиците создаваат безвременски дизајн. Најдобриот дел од овој багажник е тоа што е пошироко теле за вашата удобност и тоа е дел од нашата удобна линија со табани за меморија од пена. Itе го сакаш тоа! Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 13 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и