.

.

Детето на моето дете на Картер Бебе и Дете за деца со долги ракави, пижами, сет од 4 парчиња

Детето на моето дете на Картер Бебе и Дете за деца со долги ракави, пижами, сет од 4 парчиња

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Забелешка : За да им помогнеме на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Направете време за спиење! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 4 парчиња е комплетен со две пријатни панталони со микрофлече со полабави и покриени еластични ленти за половини за да го задржи удобно цела ноќ. Плус, две координирани меки памучни маички за да го олеснат спарувањето на PJS! Забавни отпечатоци и графики им даваат на овие PJs многу карактер што тој ќе го сака . Полиестер ПЈ на Картер се отпорни на пламен без хемиски третман .. Phew! Сетот за пижами со 4 парчиња вклучува : две врвови + две панталони. Долги ракави. Ребрести деколте и манжетни. Покриени еластични ленти за половината. Графички знаци и отпечатоци од сите. Големини 12м-5Т. 100% врвови на памучно ребро. 100% панталони со полиестерски микрофлецен. Памучните врвови не се отпорни на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Полиестер на Картер е отпорен на пламен без да биде хемиски лекуван. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и