.

.

Бесплатно склопување на женски биб -биб на врвот со долги ракави

Бесплатно склопување на женски биб -биб на врвот со долги ракави

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Освежете ги класиците со врвот на биб -плочата за бесплатно склопување. Оваа лента е лесен и без напор стил на пуловер, кој совршено се спарува со фармерки со широко нозе и шик чизми за удобен и стилски изглед. ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : Сплит екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти; се лизга на страна. Бесплатно склопување биб плоча за жени.

За производот

Купувачите избираат и