.

.

Главни правоаголни отворено спречување пластика, сина заливот

Главни правоаголни отворено спречување пластика, сина заливот

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Главните правоаголни отворени Hamper има тенок профил и дарежлив капацитет од 1,8 автобус, што го прави идеално решение за големите семејства кои бараат да заштедат простор. Современа шема на дупка во текот на Хампер обезбедува голема вентилација за валкани алишта, додека широк отвор овозможува брз и лесен пристап при вчитување и истовар на облека. Овој Happer има две преку рачки интегрирани во засилениот раб кои нудат удобна површина на зафат за кревање и носење. Неговиот елегантен, правоаголен профил зазема минимален простор за подот, што го прави идеален за станови, простории за домови или за транспорт на облека помеѓу локациите. Полирана завршница овозможува лесно чистење и гарантира дека овој зачудувач на алиштата се вклопува во кој било декор на домот. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 20 "l x 13 1/8 " w x 24 "H. Главни производи за возрасни пластични правоаголни отвори на отворено сина залив : надворешни димензии : 20" x 13 1/8 "x 24". Опција за единечна единица. Сина залив. Дарежлив капацитет од 1,8 автобус, совршен за големи семејства. Тенок профил што зафаќа помалку површина за ефикасно користење на просторот. Две преку рачки интегрирани во засилен раб за удобно кревање и носење. Динамичката шема на дупка обезбедува изобилство вентилација. Идеално за употреба во просторијата за перење, спална соба, соба за студентски дом или бања. БПА-без и без фталат. Направено од лесна за чистење пластика. Главни правоаголни отворени спречени собрани тежина : 2,4 фунти.

За производот

Купувачите избираат и