.

.

Трговска марка ликовна уметност „Шифер Мулер 1“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „Шифер Мулер 1“ платно уметност од гроздобер лавои

оценки:

DEN 1530.08
Од стока
Достапно.

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : Апстракт Стил : Модерен од средниот век.Проид Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шарен прстен во центарот на белата сцена.МС. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „Шифер Мулер 1“ платно уметност.

За производот

Купувачите избираат и