.

.

Mainstays Декстер перфориран панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на повеќе големини и бои

Mainstays Декстер перфориран панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на повеќе големини и бои

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Додадете луксузна текстура во вашиот простор со главните панели на горниот прозорец, панел за завеси на горниот прозорец. Достапно во пет бои и четири големини, на секоја табла има мали перфорации на ткаенина од велур и метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Се одликува со перфориран дизајн на велур. Направено од мек, издржлив микрофибер. Изберете од четири бои : крем, тен, кафеава, аква, сива и темна јаглен. Се одликува со метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Достапно во четири големини : 54 "x63", 54 "x84", 54 "x96" и 54 "x108".

За производот

Купувачите избираат и