.

.

Ват возило тенок инвертер

Ват возило тенок инвертер

оценки:

DEN 479.84
Од стока
Достапно.

100 вати тенок инвертер Две универзални USB порти споделија 5 Volt 3.1 AMP работа со i Phone, i Pad, Samsung и други мобилни уреди и додатоци. Приклучок за цигари од 12 волти лесно напојуван од приклучокот DC во автомобилот . Подлогата за напојување (зелена)/дефект (црвена) LED индикатор. Максимална континуирана моќност за излез на наизменична струја : 100 вати . Врв со висок наплив : 200 вати. Влезен напон : 13,8 Волт DC . Заменлива осигурувач : 12 засилувач стаклена цевка.

За производот

Купувачите избираат и