.

.

Ournourneуни колекција женски Zoee Zoee Отворен плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски Zoee Zoee Отворен плоштад пети -пети сандали

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Потпетици што се исто толку лесни како што се слатки, колекцијата Зои од Гурај. Со разоткриени ленти и отворен квадратен пети, можете да послужите гроздобер вибрации со која било облека. Овој дизајн на веганска кожа е комплетиран со блок потпетица и влошена влошка што ќе ве одржува на нозе со леснотија. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и