.

.

Црната машина за килим, ја благослови оваа домашна доормат, 18 30

Црната машина за килим, ја благослови оваа домашна доормат, 18 30

оценки:

DEN 381.44
Од стока
Достапно.

Направете го вашиот дом повеќе поканувачки со нашиот печатен современ домор. Изработено од Coir, влакна направено од лушпа од кокос, ова текстурално парче ќе ги задржи на отворено и во затворено малку почисто. Лице лице со винил што не се спушти назад. Да се ​​исчисти едноставно да се зафати или да се тресе. Направено во Индија. Препорачано за внатрешна или надворешна употреба. Затегнете или тресете чисто. Направено од Coir, една од најсилните природни влакна. Совршено за сите влезови. Поддршка за не-лизгање. Одржување на лесна нега - Лесно за чистење, килим што не пролева. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим.

За производот

Купувачите избираат и