.

.

Домашни основни кубични кабинети за дрво, махагони

Домашни основни кубични кабинети за дрво, махагони

оценки:

DEN 1712.00
Од стока
Достапно.

Добијте дополнителен простор за складирање со овој кабинет за дрвени дрвени. Овој стабилен кабинет за складирање на дрво вклучува 5 затворени прегради кои обезбедуваат доволно простор за вашите клучни и скапоцени предмети. Чувајте сè, од преклопена постелнина, деца играчки и облека, канцелариски материјали и многу повеќе. Поставувањето на кабинетот е ветер благодарение на вклучениот хардвер со оваа високо издржлива и стилска единица. Цврстата врска со шарки, заедно со своите лесни рачки за грабнување, ги обезбедува вратите непречено отворени и блиски. И со својот едноставен и чист дизајн, овој прилагодлив кабинет за складирање ќе одговара без напор во која било област од домот, канцеларијата, спалната соба. Направено од цврсто дрво, овој бесплатен кабинет за складирање нема груб раб со мазна завршница што ја брише чистата во кина. Повеќенаменска единица за преклопена облека, чевли, играчки, книги, канцелариски материјали. Затворените прегради ги чува предметите исфрлени и уредно складирани. Лесно за склопување вклучува упатства.

За производот

Купувачите избираат и