.

.

Машки тенок панталони за машка двојка

Машки тенок панталони за машка двојка

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Убав за во секое време, каде било прилики - панталони со двојни панталони, во елегантна тенок фит силуета, совршено парови со маички, поло и други омилени кошули за целосен изглед. Разновидни и лесни за облекување нагоре и надолу, овие машки панталони се направени во ткаенина од памук со малку истегнување за да се движат со вас удобно. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : тенок. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на Twill; јамки на појас. Машки тенок панталони за машка двојка од Изод.

За производот

Купувачите избираат и