.

.

Подобри домови и градини 6 '9' мулти-бои со шарен килим на отворено

Подобри домови и градини 6 '9' мулти-бои со шарен килим на отворено

оценки:

DEN 3567.84
Од стока
Достапно.

Дајте му на вашиот кат одредена текстура и весела боја со подобри домови и градини мулти-обоен шарен килим. Светлите, шарени ленти се пријатни за окото и сигурно ќе го воздигнат секој простор за затворен или отворен простор. Направено со 100% полипропилен, овој килим е дизајниран да биде временски услови и отпорни на избледени, осигурувајќи дека нејзините убави бои траат низ сезоните. Материјалот за лесна грижа го прави чистењето на вашиот килим едноставно како празнење, метеж, па дури и прскање со градинарско црево што го прави идеален за сите области со висок сообраќај во зафатените домови. Достапно во повеќе димензии за да се вклопи во вашата дневна соба, кујна, внатрешен двор или спална соба, Подобри домови и градини мулти-обоени ленти со шипки е сигурно да додадат совршен допир за завршна обработка во која било просторија. Карактеристики : . Одлично за области со висок сообраќај и отворено. Супериорна бледне и временска отпорност. Лесна грижа - вакуум, замав или исплакнете со градинарско црево. Машинска ткаена.

За производот

Купувачите избираат и