.

.

Чуда на нација празник графички и печатени маици со долг ракав

Чуда на нација празник графички и печатени маици со долг ракав

оценки:

DEN 480.00
Од стока
Достапно.

Вашето малечко ќе сака да ја носи оваа забавна обична мета. Овој уникатен дизајн ќе биде сè за што некогаш сонуваше! Совршено за секоја пригода, ова ќе биде нејзината нова омилена секојдневна кошула! Чудо нација. 60% памук 40% полиестер. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и