.

.

Roadmaster RM 215 75R17. 135 133L

Roadmaster RM 215 75R17. 135 133L

оценки:

DEN 2496.00
Од стока
Достапно.

IOTA ST68 е модерен спин на оригиналната гума IOTA дизајнирана за SUV. Инженерски за удобно возење и подолг живот на гуми, оваа SUV гума е одличен избор за целогодишна изведба. Некои клучни карактеристики вклучуваат три меѓусебно блокирани ленти за брз одговор на управување и извици за одржување на влечење за време на влажни услови. Дополнителни бакшиш вклучуваат гаранција за километража и заштита на опасност од патот. Стока.

За производот

Купувачите избираат и