.

.

Chaps Menight Shorte Relaive Stripe Stripe Henley - големини XS до 4xB

Chaps Menight Shorte Relaive Stripe Stripe Henley - големини XS до 4xB

оценки:

DEN 384.00
Од стока
Достапно.

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е крос-сезонска, крос-функционална централа. Краткиот ракав Хенли е разноврсен и може да се носи сам или како слој. Совршено е за секојдневно носење, дома, на отворено и многу повеќе! Краток ракав. Лента за фидер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и